Nepište reklamy, stejně na ně nereaguju! Reaguju jen na obyčejný komentáře! Pardon, ale na reklami nejsem vážně zvědavá, tenhle blog mám kvůli svojí tvorbě a ne kvůli reklamám!
Každou reklamu mažu!

Deník

Zase tak na skok

18. ledna 2012 v 20:58 | flafinka
Ahojky :)), ano, nebyla jsem tu dlouho, ale teď je to písemkový období, čekají mě přijmačky a ANGLIEEE!! :DD Nojo...
Jsem tu hlavně taky proto, že jsem na fb - opět našla něco co se mi fatk líbilo :D zaručeně se u toho budete smát :D teda... pokud nejste pesimisté že? :D jééé, já mám nějaku dobrou náladu... to je fakt zajímavý, zítra mě totiž čeká ploletka z matiky :D... vidíte, i tomu se směju! :Da to jsem se moc neučila... Bože já jsem debil! :D Neučila jsem se a beztak to nedám :D... tak to je jedno, tady to je: :)

Otec: řekni "táta" ..
Dítě: "máma"
Otec: dobře, tak řekni "máma"
Dítě: "máma"
Otec: do prdele.. a teď řekni "táta"
Dítě: Do prdele!
Otec: cože??!
Dítě: Do prdele
Máma: Zlato, jsem domaaa..
Dítě: Do prdele..
Máma: cože?? Kdo tě to naučil?!
Dítě: TÁTA! :D


Všeobecné žvatlání ;-)

2. ledna 2012 v 21:09 | flafinka
Nazdárek :))
Tak co silvestr? Všichni zdraví? :D
Já jsem to nijak s tím slavením nepřeháněla :D. Ani mi omale nedocházelo, že vlastně silvestr je :D... Kruci, dneska celej článek posmajíkovanej xD... To většinou nedělám... ale je to taky divný tím, že nijak zvlášť dobrou náladu nemám... No co! To je fuk :)
Byla jsem na facebooku a našla jsem tam tohle:

11 nejčastějších vět ve škole:

1. Za jak dlouho zvoní?
2. Co? Jaká písemka?
3. Dáš mi to opsat?
... 4. Já to nechápu!!
5. Co máme za hodinu?
6. Jaká strana?
7. Já už chci domů!
8. Cože? Byl úkol?
9. Tohle jsme se neučili!!
10. Konečně přestávka!!
11. Hurá, oběd! :DD

A tak jsem si říkala, že mě to ve škole asi hodně baví, když tyhle všechny věty říkám ve škole skoro každej den :D Hlavně ty: 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10... :D
Nojo, už to zase začíná! Mučírna! to hůř, když mám zítra nultou hodinu! /:E
Chjo, chjo, chjoooo!!
No nic, tak se mějte, já se zas někdy ozvu :))

Malé změny ;-)

18. prosince 2011 v 17:23 | flafinka
Toho předešlého článku si nevšímejte :) Souvisí se změnami (malými). Jde o to, že chci, aby všechny ty komixy co tu udělám nebyly splácaný dobromady. Když udělám takovýhle rozpis, myslím, že to bude mnohem lepší :)
Jen chci říct, že už dělám na páté stránce nového komixu... ale už bych tu taky mohla přidati ten starej co? :D Jenže tu stránku co jsem momentálně udělala se mi tak nepovedla, že mě to dohání až k vzteku! Ne, ne počkat... vypadalo to docela k světu, ještě než jsem to........ OBTÁHLA!!
NO, musím ho zveřejnit... ale zkusím ho ještě ve photofiltru upravit... jestli to teda půjde :D.
Tak zatím panstvo!

Stará "Vánoční básnička"

3. prosince 2011 v 22:09 | flafinka
Ehm... tak, tohle "dílo" jsem našla dneska nalepené ve svém starém deníku, nevím kolik let je to starý, ale musím říct, že mě to docela pobavilo, jakej jsem byla básník :D
To o čem vám tu povídám je Vánoční básnička, ketrou jsem kdysi složila. Pokud se nebojíte, tak klikněte na C.Č., ale varuji vás! Některé věci se až tak nerýmují!

Nový design :))

18. listopadu 2011 v 16:49 | flafinka
Ahoj!
Takže, jak jste si mohli všimnout je tu nový design :-) dle mě je mnohem leší než ten předtím! Týká se mého nového komixu, který bude v Aj, i v ČJ, neb to budu dělat jako Angi ( angi.blog.cz ) , že to bude v Aj, ale pod článkem to bude přeloženo do Čj :D.
A proč to dělám v Aj? No, protože to budu mít na DA a chci aby tomu rozuměli všichni :-). Už mám 2 stany, ale ještě to sem dávat nebudu, protože chci mít víc dílů abych mohla komixy přidávat aspoň trochu pravidelně (asi 1 za týden) protože když jich nebudu mít víc, tak pak t budu muset dělat narychlo, a z pvinnosti by ěm t nebavilo. Jelikož mám teď čas, tak t můžu dělat od rána do večera :D. Navíc musím dodělat ten předchozí, i když se i moc nechce ;-p
Ps: za chyby se omlouvám! nekdy mi klávesnice vynechává! ://
Tady jsou obrázky a barvy, které jsem použila:
Divím se, že se mi ten obrázek povedl,
 
 

Reklama