Nepište reklamy, stejně na ně nereaguju! Reaguju jen na obyčejný komentáře! Pardon, ale na reklami nejsem vážně zvědavá, tenhle blog mám kvůli svojí tvorbě a ne kvůli reklamám!
Každou reklamu mažu!

Prosinec 2011

Vánoce!!! :D

23. prosince 2011 v 20:13 | flafinka
Jak jistě všichni víte, zítra je štědry den :)). Moc se na něj těším, a to ne jen kvůli dárkům, ale kvůli té pohodě a klidu, které jdu cítit z každého člověka :). Nejvíce zpříjemní zapálená svíčka a světélka na stromku. I když naše rodina nijak nedodržuje ty zvyky, které se ři štědrém dni dějí, stejně jsou pro mě Vánoce nejleším obdobím.
Jen je škoda, že když si lidé (v Česku) neumí vybavit Ježíška, tak se prostě převlékají za Santu Clause, nebo si věší jeho postavičku za okno, jako že k nim leze dovnitř... to je pro mě taková kravina :// vždyť jsme v Česku, tak na co Santu? Nebo, jak je teď ta nová reklama, jak v ní je Jágr (teda myslím že je to on :D :D) přirozeně, taky za Santu ://...
No nic, jen vám k tomu chci říct, že jestli někdy uvidíte, jak se kvám cpe nějakej chlap v červeným a bude bručet :Hohoho! tak ho jednoduše kopněte, víte kam... do toho jeho pytlu... co má na zádech :D :D .
Já vím, že n za to nemůže, ale sem prostě nepatří, a když se malý děcka budou dívat na reklamy o Vánocích, tak si hned zafixují, že k České Republice prostě Santa Claus patří... ale to by mě tak naštvalo!
Ale, tak to je můj názor :D někd se se mnou klidně můžete hádat, ale mě ho stejně nevyvrátí :D.
Tak Šťastný a veselý a hlavně nenaštvaný :D

Malé změny ;-)

18. prosince 2011 v 17:23 | flafinka |  Deník
Toho předešlého článku si nevšímejte :) Souvisí se změnami (malými). Jde o to, že chci, aby všechny ty komixy co tu udělám nebyly splácaný dobromady. Když udělám takovýhle rozpis, myslím, že to bude mnohem lepší :)
Jen chci říct, že už dělám na páté stránce nového komixu... ale už bych tu taky mohla přidati ten starej co? :D Jenže tu stránku co jsem momentálně udělala se mi tak nepovedla, že mě to dohání až k vzteku! Ne, ne počkat... vypadalo to docela k světu, ještě než jsem to........ OBTÁHLA!!
NO, musím ho zveřejnit... ale zkusím ho ještě ve photofiltru upravit... jestli to teda půjde :D.
Tak zatím panstvo!

Komixy - výběr

18. prosince 2011 v 17:05 | flafinka |  Komixy

Stará "Vánoční básnička"

3. prosince 2011 v 22:09 | flafinka |  Deník
Ehm... tak, tohle "dílo" jsem našla dneska nalepené ve svém starém deníku, nevím kolik let je to starý, ale musím říct, že mě to docela pobavilo, jakej jsem byla básník :D
To o čem vám tu povídám je Vánoční básnička, ketrou jsem kdysi složila. Pokud se nebojíte, tak klikněte na C.Č., ale varuji vás! Některé věci se až tak nerýmují!


Animačky

3. prosince 2011 v 18:49 | flafinka |  Obrázky
Ahoj!
Po dlouhé době jsem zase tu! Ale mám k tomu důvod! Ale ten vám zatím neřeknu :D. To bude překvápko, ale prtože mi bylo líto, že to tu pomalu chátrá, tak sem udělala 2 takový animačky... Jako nečekejte nějakej zázrak, je to jen obyčejnej obrázek, co dělá primitivní pohyby :D
Na těch animačkách je jedna postava, která bude vystupovat v komixu, který připravuju. Je to vlastně ten komix, odle něhož mám i design :-)
(jo a jsou dělaný jen v PC, takže jsou takový kostrbatý :D)

Klik C.Č.