Nepište reklamy, stejně na ně nereaguju! Reaguju jen na obyčejný komentáře! Pardon, ale na reklami nejsem vážně zvědavá, tenhle blog mám kvůli svojí tvorbě a ne kvůli reklamám!
Každou reklamu mažu!

Listopad 2011

TT-Bisexualita

19. listopadu 2011 v 18:40 | flafinka |  Téma týdne
Tak, na začátek bych chtěla říct, že na bisexuálech není nic špatného! Přece jsou to taky lidi a je úplně jedno, že se jim líbí oboje pohlaví!
Mám 2 známé, kteří jsou bisexuální (ne, nejsou spolu, vůbec se totiž neznají) a chovají se naprosto normálně- proč by se taky měli chovat nenormálně že?
Někteří lidé si myslí, že jsou nechutní. Jasně, je to trochu zvlástní když vidíte 2 kluky spolu, ale nemusíte se mezi ně vůbec plést a neposmívat se jim.
Bisexuálové mi nevadí a ostatním by taky neměli vadit, když ty lidi ani nezná.
Prostě a jednoduše- nesuďte tyto lidi, jen se podívejte na sebe a zkuste se zamyslet jací jste. Tito lidé mohou být mnohem lepší osobnost než vy. Netrapte je, když oni netrápí vás!

Fotky- příroda a knihy

19. listopadu 2011 v 18:26 | flafinka |  Fotky
Tak, mám tu pár fotek, které jsem fotila na začátku šk. roku. Chtěla jsem je dát na svůj minulej blog, ale nějak jsem si na to nenašla čas... tak, tady jsou!
Jo, pardon za to okolí kolem těch knih! :D

Obrázky :))

18. listopadu 2011 v 20:49 | flafinka |  Obrázky

Tak, tady jsou 2 obrázky holek, který jsem malovala asi na začátku šk. roku. 1. je takovej vyblitej, tak si ho nezvětšujte prosím! :D 2. je už v poho (vlastně jsem ho kreslila první, ale ťukněte na ten 1. a pak na ten 2. abystě si s ním zlepšili náladu po tý hrůze co uvidíde :D) doufám, že se vám budou líbít :-)

Komix- Harry Potter 2

18. listopadu 2011 v 18:25 | flafinka |  Harry Potter
http://nd05.jxs.cz/017/540/cbc75d8e01_81451759_o2.jpg
Tak, a je tu další komix Harryh Pottera. Jestli by vám bylo divný jakto, že je to tak rychle, tak vám řeknu, že ho mám už pěknou dobu rozdělanej, ale neměla jsem ho dovybarvenej :D divný slovo :D Tak snad se vám bude líbit, akorád mě štve, že když si to zvětšíte, tak se to strašně obrovský a pak to má divný barvy :-( tak se kdyžtak nedivte, že je to takový ... divný :D...

Nový design :))

18. listopadu 2011 v 16:49 | flafinka |  Deník
Ahoj!
Takže, jak jste si mohli všimnout je tu nový design :-) dle mě je mnohem leší než ten předtím! Týká se mého nového komixu, který bude v Aj, i v ČJ, neb to budu dělat jako Angi ( angi.blog.cz ) , že to bude v Aj, ale pod článkem to bude přeloženo do Čj :D.
A proč to dělám v Aj? No, protože to budu mít na DA a chci aby tomu rozuměli všichni :-). Už mám 2 stany, ale ještě to sem dávat nebudu, protože chci mít víc dílů abych mohla komixy přidávat aspoň trochu pravidelně (asi 1 za týden) protože když jich nebudu mít víc, tak pak t budu muset dělat narychlo, a z pvinnosti by ěm t nebavilo. Jelikož mám teď čas, tak t můžu dělat od rána do večera :D. Navíc musím dodělat ten předchozí, i když se i moc nechce ;-p
Ps: za chyby se omlouvám! nekdy mi klávesnice vynechává! ://
Tady jsou obrázky a barvy, které jsem použila:
Divím se, že se mi ten obrázek povedl,